BLOG

Telefon Üzerinde Monitor Minor Yazılımı İle Takip Etme

Gün içinde özellikle sevdikleriniz veya çocuklarınızın nerelerde bulunduğunu merak ediyor ve onları huzursuz etmeden bilgi almak istiyorsanız bu durumda Monitor Minor casus yazılımı ile takip etme işlemini sorunsuz olarak yapabilirsiniz. İşlem yapmak için yazılımı istediğiniz telefona kurmanız gerektiğinden bu işlemi kısa sürede tamamlayarak fark edilmeden takip etmeye başlayabilirsiniz. Telefonun arka planında çalışan bu yazılım ile google harita üzerinde telefonun nerede olduğunun bilgisini alabilir ve bu sayede güvende olup olmadıklarını veya size yalan söyleyip söylemediklerini öğrenebilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde telefonu kontrol edebilir ve bu şekilde yazılımın size sağladığı kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

Monitor Minor takip etme programı ile telefon üzerinden alacağınız veriler ile kişinin telefonunun nerede olduğunu görerek onunda nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Satın alma işlemleri için yeterli olacağını düşündüğünüz süre için farklı fiyat seçenekleri ile işlem yapabilir ve bu şekilde daha uzun süre yazılımı kullanarak bilgi almaya devam edebilirsiniz.

Çocukların okul sonrası veya okul saatlerinde nerelerde olduğunu kontrol etmek isteyen ailelerin dünya çapında tercih ederek kullandığı bir yazılım seçeneğidir. Profesyonel olarak sonuç almanızı sağladığından sorun yaşamadan kesintisiz olarak bilgi almaya devam edebilirsiniz. Günümüzde yaşanan sorunların göz önüne alınması ile ailelerin bu tarz koruma seçeneklerini kullanmaya olan eğilimindeki artışın nedeni de kolayca anlaşılıyor.

Monitor Minor casus telefon yazılımı ile yer bildirimi almak isteyenler programı kurdukları telefonun sinyalleri ile harita üzerinde nerelerde olduklarını görebilirler. Kolay kullanımı ile farklı özellikleri üzerinden de hizmet alınabilir. Bu durumda istenen özellikler açılarak kullanılabilir ve gerek olmadığında kapatılabilir. Gizli işlem yapılmasını sağladığından programın yer aldığı telefonun sahibi bunu fark etmeyecektir. Uzun süre aynı şekilde kesintisiz olarak işlem yapmanıza yardımcı olduğundan daha etkili şekilde sonuçlar alabilirsiniz. Farklı telefon markalarına veya işletim sistemlerine göre satın alma işlemi yapılarak başarılı olarak kullanımı sağlanabilir. Bu konuda destek hattından bilgi almak isteyenler 7/24 canlı olarak sistemden destek hattına ulaşarak sorularının cevaplarını kısa sürede alabilir ve buna göre hareket edebilirler.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.