BLOG

Samsung İçin Monitor Minor Casus Telefon Yazılımı

 Telefon üzerinden dinleme işlemi yapmak isteyenler yeni bir cihaz almak yerime var olan akıllı telefonlarını kullanarak istedikleri telefonları dinlemek için program üzerinden işlem yapabilirler. Monitor Minor Samsung casus yazılımı ile telefonu dinlemek, ortamda konuşulanları dinlemek, SMS takibi yapmak, sosyal medya kontrolünü sağlamak, telefonun kamerasını açmak, ses düzeyini ayarlamak gibi farklı işlemler kolayca yapılabilir. Programın deneme paketi ile kullanmak isteyenler 2 gün boyunca yazılımın sağladığı kolaylıklarda yararlanarak buna göre daha doğru seçimler yapabilirler. Dünyada tercih edilen Monitor Minor casus yazılımları Türkçe dil desteği ile daha rahat şekilde işlemlerinizi yapmanıza yardımcı olmaktadır. Otomatik kurulumu sayesinde farklı işlemler yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz gibi yazılımı kullanarak veri almaya başlayabilirsiniz.

Samsung İçin Monitor Minor Casus Telefon Yazılımı

Monitor Minor Samsung casus yazılımı ile dinleme işlemi arka planda çalışan yazılım ile yapıldığından gizli olarak sonuç alınabilir. Karşı tarafın programı fark etmesi mümkün olmadığından sorunsuz olarak takip işlemleri yapılmaya devam edilebilir. Profesyonel sonuçlar alınmasını sağladığından bu şekilde farklı bir cihaza ihtiyaç duyulmadan kullanılabilir. Kurulumu için programın indirilmesinin ardından otomatik olarak çalışma yapılarak bu sayede istenen işlemlerin yapılması için yazılımdan alınan veriler ile bilgi alınabilir. Ortam dinleme işlemlerinde yüksek ses kalitesi ile işlem yapıldığından bu durumda telefonun ses ayarı açılarak konuşulanlar daha net olarak duyulabilir. Kıskançlık gibi sorunları olanlar için etkili bir çözüm seçeneği olarak tercih edilmektedir. Yazılımın gizli olarak çalışması da kullanım sırasında sorunların en aza düşürülmesine yardımcı olmaktadır.samsung-casus-telefonSamsung telefon kullanıcıları için Monitor Minor casus telefon dinleme programı profesyonel olarak çalışmaktadır. Canlı destek hattı 7/24 yaşadığınız aksaklıklar veya sorunlar karşısında sorularınızı cevaplamaktadır. Bu sayede sistemden istediğiniz de iletişime geçerek öğrenmek istediğiniz konularda sorularınızı sorabilirsiniz. Kullanım sıradan yapmak istediğiniz işlemleri seçerek bu sayede farklı özelliklerine göre programı kullanabilirsiniz. Yazılımın sizlere sağladığı özellikleri istediğiniz de kapatabilir ve kullanmak istediklerinizi açık bırakabilirsiniz. Gerekli olması halinde kapalı olanlar açılarak yeniden sorun yaşanmadan kullanım hazır bir şeklide işlemler yapılarak kullanılmaya devam edilebilir.
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.