BLOG

Monitor Minor Whatsapp Takip Programı

 

Teknolojinin gelişmesi ile beraber bunun kullanım alanları da epey çeşitlenmiştir. Nitekim takip sistemleri son yıllarda oldukça fazla talep görmekte ve giderek bu talep artmaktadır. Şüphe duyulan bir kişi ya da durum için Monitor minor takip sistemleri kullanılmaktadır. Teknolojiden yararlanılarak şüphe tamamen giderilmeye çalışılır ve gerekli bilgiler bu sistem sayesinde elde edilir. Monitor minor whatsapp takip programı sayesinde şüphelendiğiniz mesajların kontrolünü de sağlayabilir, sevgilinizin ya da eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını bulabilirisiniz. Donanımı son derece güçlü bu sistem telefon görüşmelerini ve mesajlaşmaları kaydeder,  Gps yer tespiti yapar, konuşmaları kolayca dinleme fırsatı verir ve hatta video ile görüntü dahi alabilirsiniz. Sistemin uygulanması ise son derece kolaydır. Sadece kurallara uygun şekilde sistemi telefona kurmak ve daha sonra kayıt alarak panele giriş yapmanız yeterli olacaktır.

monitor-minor--whatsapp-takip-programi

İnternet ortamı hem olumlu hem de olumsuz durumlar için ideal bir ortamdır. Yani art niyetli bir sevgili ya da eş buradan farklı kişilerle mesajlaşabilir, sosyal medya ortamından yeni ilişkiler kurabilir. Siz de bu durumdan rahatsızsanız Monitor minor whatsapp takip programı kullanabilirsiniz. Böylece sizi aldatıp aldatmadığını görebilirsiniz. Monitor minor programı telefon rehberi ve hafıza kartını ele geçirme özellikleriyle de size avantaj sağlayacaktır. Skype, Facebook, messenger, viber ve daha çok sayıda mesajlaşma platformunda yer alan yazışmaları bu sistem görüntüleyebilirsiniz. Sınırsız cihaz değiştirme garantisi ile satın alınan bu cihaz çok fazla özelliği bir arada taşır ve sizin güvenlik sorularınıza cevap bulmayı amaçlar.

whatsapp-takip-programi-monitorminor

Monitor minor whatsapp takip programı elbette sadece evli ve sevgilisi olanlar için geçerli değildir. Anne babalar, işyeri sahipleri, hasta anne babası olanlar, bir alanı takip etmek durumunda olanlar gibi kişiler de kullanabilir. Çocuğunun madde bağımlısı olup olmadığını kontrol etmek isteyen aileler bu sistem sayesinde mesaj ve dinleme aracılığıyla tespit edebilir. Personelin çalışmadığından şüphelenen biri yine bu sistem sayesinde önlem alabilir. Ancak her ne kadar kolay temin edilse de çok acil ve gerekli durumlar dışında takip sistemi kullanımı tavsiye edilmez.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.

Kids Shield