BLOG

Monitor Minor Telefon Dinleme Programı

Şüphe duyulan bir kişi, iş yerinde personel ya da diğer sebepler için güvenlik teknolojiden yararlanılarak sorun giderilmeye çalışılır. Monitor minor, işte bu şüphelerinizden kurtulmanız için tasarlanmış, anlık canlı takip sistemidir. Bu sistem çok yönlü özellik gösterir.  Telefon görüşmelerini otomatik kaydeder,   panelden kolayca konuşmaları dinleyebilirsiniz. Ayrıca diğer yazılımlarda olmayan gizli video çekimi özelliğine de sahiptir. Bunun için sistemi kurmanız ve panele giriş yaptıktan sonra ön ve arka kameradan gizlice telefonun etrafını görmeniz yeterlidir. Monitor minor telefon dinleme programı sms takip sistemiyle kısa mesajları da takip etmenizi sağlar. Dilerseniz canlı resim çekebilirsiniz. Geniş bir özellik ağına sahip bu sistem tüm çağrı geçmişini görmenize imkân verir. Gps yer tespiti ile yerini bilmek istediğiniz kişinin nerede olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

monitor-minor-telefon-dinleme-casus

Telefonlarda Whatsapp da dâhil olmak üzere  gerçekleştirilen bütün yazışmaları takip edebilirsiniz. Skype, facebook, line, viber, kik Messenger, hike messenger, google hangout,  hike chat messenger gibi iletişim alanlarındaki yazışmaları görebilirsiniz. Monitor minor telefon dinleme programı size çok fazla seçeneği aynı anda sunar. Rehber listesini ele geçirme, kayıtlı isimleri telefondan alma hafıza kartının içini görme gibi hizmetler de yer almaktadır. Cihaz değiştirme avantajı ile 200den fazla gerçek özellikleri bu takip siteminde görebilirsiniz.

monitor-minor

Kolay şekilde 3 adımda kullanıma hazır hale gelen Monitor minor telefon dinleme programı sistemini önce satın alarak telefona yüklemeniz sonra kayıtları toplamasını beklemeniz ve daha sonra panelden dilediğiniz kaydı görmeniz gereklidir. Bu sistem eş, sevgili, personel, çocuk, yaşlı takibi için kullanılabilir. Örneğin şirket çalışanlarınızın veriminden yeterince memnun değilseniz ya da onların güvenliğinden şüpheleniyorsanız, yaşlı bir babanız varsa ve onun durumunu kontrol etmek istiyorsanız, bu sistemi kullanabilirsiniz. Yine çocukların kötü alışkanlığı olup olmadığını görebilir, güvenliği için önlem alabilir, devamlı online sistemden ne yapıldığına bakabilirsiniz. Sevgiliniz varsa ve sizi aldattığından şüpheleniyorsanız, mesaj takip sistemi ya da ses dinleme cihazından destek alabilirsiniz. Böylece kafanızdaki soru işaretlerini yok edersiniz. Ancak yine de bu istemin çok keyfi kullanılmaması ve gerçekten gerekli durumlarda başvurulan bir yöntem olması tercih edilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.

Kids Shield