BLOG

Monitor Minor Takip Sistemi

Teknolojinin gelişmesi beraberinde bazı güvenlik sorunlarını da getirmiştir. Şüphe duyulan güvenlik durumları için yine teknolojiden yararlanılarak sorun çözülmeye çalışılır. Donanımlı yapısı ve monitor minor şüphelerinizden kurtulmanız için tasarlanan dünyanın en güçlü anlık canlı takip sistemidir. Monitor minor Takip Sistemi telefon görüşmelerini otomatik olarak kaydeder. Siz panelden zahmetsizce görüşmeleri dinleyebilirsiniz. Hiç bir yazılımda olmayan gizli video çekimi özelliğine sahiptir. Canlı paneline giriş yaptıktan sonra ön ve arka kameradan gizlice telefonun etrafını görebilirsiniz. Ayrıca canlı olarak ortamı sınırsızca dinleyebilirsiniz. Çok yönlü bir özelliğe sahip olan Monitor minor sms takip sistemiyle telefona gelen – giden kısa mesajları takip etmenizi sağlar. Ayrıca canlı resim çekebilirsiniz. Akıllı telefonlarla uyumlu bu istem tüm çağrı geçmişini görmenizi sağlar. Açık olmasa dahi Gps yer tespiti yerini harita üzerinde  görme imkânı verir. Telefona gelen ya da gönderilen e mailleri her zaman takip edebilirsiniz.

monitor-minor-casus-telefon-programi

Whatsapp  takip sistemi ile gerçekleştirilen bütün yazışmaları takip edebilirsiniz. Skype yazışmaları, facebook mesajları, line yazışmaları viber yazışmaları, kik Messenger, hike messenger , hangout messenger , google hangout, hike chat messenger yazışmalarının takibini Monitor minor takip sistemi ile yapabilirsiniz. Ayrıca karşıdaki kişinin rehber listesini ele geçirme, tüm kayıtlı numara ve isimleri alma, hafıza kartının içini uzaktan görebilme gibi özelliklere de sahiptir. Sınırsız cihaz değiştirme avantajı ve 200′ den daha fazla gerçek özelliklerle çalışma garantisini bu takip siteminde görebilirsiniz.

monitor-minor

Monitor minor takip sistemi 3 adımda hazırlanır ve gayet kolay şekilde kullanıma uygun hale gelir: Önce sipariş verin ve programı yükleyin, daha sonra cep telefonu kayıtları toplar ve panele bilgileri gönderir. Siz panelden dilediğiniz kaydı sonra görebilirsiniz. Eş veya sevgiliden şüphelenenler bu sistemi kullanmakla beraber daha farklı kullanım şekilleri de vardır. Personel kontrol sisteminden yararlanın. Şirket çalışanlarınızın veriminden memnun değilseniz, personelin güvenliğinden şüphe ediyorsanız Monitor Minor sayesinde şirket ve çalışanlar güvence altındadır. Elbette sadece personel için değil evde çocuklarınızın güvenliği için de bu sistem oldukça talep görmektedir. Onun kötü alışkanlıkları olup olmadığını kontrol edebilir, bu program sayesinde küçük çocuklar için güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.