BLOG

Monitor Minor Samsung Telefon Dinleme

Sevdiklerinden şüphe duyanlar için geliştirilmiş olan dinleme programı ile telefon üzerinden de işlem yapılabilir. Teknolojinin devamlı olarak yenilenmesi sayesinde gelişen teknolojiyi kullanarak bu şekilde istenilen her telefon rahatlıkla dinlenebilir. Monitor Minor ile dinleme işlemi yapılırken sorun yaşanmadan daha uzun süre aynı telefon görüşmeleri dinlenebilir ve bu şekilde bilgi alınabilir. Monitor Minor Samsung telefon dinleme sistemini indirmek isteyenler bu durumda sistemden seçim yaparak istedikleri her telefona programı indirerek kullanabilirler. Kolay kullanımı sayesinde Samsung marka telefonları olanlar bu programı indirerek istedikleri telefonlar ile yapılan görüşmeleri takip edebilirler. Yüksek ses kalitesi sayesinde yapılan bütün konuşmalar net olarak duyularak konuşmalara hakim olunabilir.

samsung-telefon-dinleme-monitor-minor

Monitor Minor Samsung telefon dinleme programı ile yapılacak olan dinleme işlemlerinde yazılım üzerinden alınan bildirimler sayesinde numaranın hangi numara ile saat kaçta görüşme yaptığı konusunda bilgi alınabilir. Bu sayede gün içinde yapılan bütün görüşmeler takip edilerek istenile görüşmeler dinlenebilir. Profesyonel olarak sonuç alınmasına olanak sağlayacak şekilde hazırlanan program sayesinde daha etkili ve kaliteli sonuçlar alınması sağlanır. Basit kurulumunun ardından program kullanılmaya başlanarak bu şekilde istenilen her an dinleme işlemi yapılabilir. İnternet üzerinden yapılacak olan indirme işlemi sayesinde Samsung telefonlara uyumlu olan yazılım ile daha hızlı sonuç alınmasını sağlar. Dinleme işlemini yapmak isteyenler aldıkları bildirimlere göre istedikleri görüşmeleri dinleyerek şüphelerinde haklı olup olmadıklarını kolayca öğrenebilirler.

monitor-minor-samsung-telefon-dinleme monitor-minor-samsung-s7-telefon-dinleme

Akıllı telefonların her geçen gün artması ile kullanım alanları da daha da artmaktadır. Samsung telefon dinleme programı ile her model üzerinden dinlemek istenilen görüşmeler dinlenebilir. Amatör olarak yapılan işlemlerde karşı taraf bu durumu fark edeceği için profesyonel olarak sonuç almak isteyenler PARENT CONTROL ile istedikleri kaliteli sonucu elde edebilirler. Her akıllı telefon üzerinde aynı şekilde kullanım imkanı sunan bu program ile şüphe duyulan herkesin telefon ile yapmış olduğu görüşmeler dinlenerek bu şekilde konuşulan konularda bilgi sahibi olunabilir. Kaliteli ve net ses seçeneği sunduğundan bu şekilde görüşmelerin her detayı aynı şekilde duyularak karşı tarafın yapmış olduğu görüşmeler hakkında daha fazla bilgi alınabilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.