Genel

Monitor Minor Programını Satın Almanın Yolu

satin-al

taksit

Hayatın vazgeçilmez işlerinden olan okul ve iş hayatı çoğu zaman aile içinde iletişimi ve uzun süre haberleşmeyi engellemektedir. Gününün çoğu zamanını işte geçiren anne ve baba okulda ya da evde olan çocuğundan haber alabilmek için belli yaşa gelen çocuğuna cep telefonu alma zorunluluğu hissetmektedir. Ama bazen bu durum çocuklar üzerinde olumsuz etkiler bırakmaktadır. Bu olumsuz etkileri ortadan kaldırmak için planlanmış monitor minor programı özellikle anne ve babaların tercihi olmuştur.

Sürekli çocuğunu takip etme fırsatı bulamayan ve çocuğunun yanında olamayan ebeveynler günümüzde rahatlıkla kullanabileceği monitor minor programı ile bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Monitor Minor Programını Satın Almanın Yolu cep telefonu kullanan çocukların, telefonla zamanını nasıl geçirdiği, kimlerle görüştüğü önemlidir. Sosyal medya kullanımının arttığı bu son zamanlarda sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda bir o kadar önem taşımaktadır. Monitor minor programı sayesinde çocuğun telefon rehberine ulaşabilir hatta istenmeyen kişiler engellenebilir. Takip edilen telefonun şarjı bittiğinde dahi sunulan imkânlarda aksama olmamaktadır. Casus monitor minor yazılımını hedef telefona uzaktan yüklenmesi mümkün değildir. Telefonu ele alarak yüklemek gerekmektedir.

monitor-minor-lisans-kodu

Monitor Minor Programını Nasıl Satın Alabilirim ?

Çocuğun arkadaş ortamlarından ve çevresel etmenlerden etkilenip yalan söyleyip söylemediği konusunda tereddüt yaşayan ailelerin monitor minor programı ile bu endişesi ortadan kalkmaktadır.

Casus yazılım programı, çok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Kullanıcının hedef telefonda ki bilgilere ulaşırken, hedef telefon kullanıcısının haberi olmadan gerekli bilgileri toplayabilmektedir. Anne babanın kendi çocuğunun telefonunu takip etmesinde ve uzaktan kontrol etmesinde hukuksal açıdan da hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Adroid telefonlarda çalışan bu program kablosuz internet bağlantılarında da bilgi toplayabilmektedir.

monitor-minor-satin-alma-yolu

İki gün ücretsiz deneme kullanım süresinden sonra memnuniyet durumunda monitor minor satın alma işlemi yapılmaktadır. Monitor minor dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır. Türkiye’de tek yetkili bayi Monitor Minor Turkey ’dır. Ve 8 yıldır faaliyet göstermektedir. Resimli anlatımıyla monitor minor’u resmi sitesinden yüklemek mümkündür. Banka havalesi ve online ödeme fırsatı sunan monitor minor için her zaman müşteri hizmetlerinden yardım alınabilir.

Monitor minor lisans anahtarını, iki günlük deneme süresinden sonra gerekli ödemenin yapılmasıyla e-mail yoluyla gelen kod aktivasyon anahtar kısmına girilmesi gerekmektedir.

Uzaktan kontrol etme imkânı sunan bu program ile çocukların telefon kullanımı konusunda yaşanılan endişelerden kurtulmak mümkündür.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.