SSS

Monitor Minor Ortam Ses Kayıt Etme

ORTAM SES KAYDI ETME

monitor-minor-ses-yakalama

Monitor Minor bildiğiniz üzere bölge sesleri canlı olarak kullanıcı panelinizden yalnızca 1 tıkla rahatlıkla hemen dinlenebilmektedir. Monitor Minor ikinci bir alternatif olarak sizlere Ortam seslerini dilediğiniz bir vakit aralığı seçerek kaydedebilmenizi ve sonradan kullanıcı panelinizden dilediğiniz vakit bu kayda ulaşıp dinleyebilmenizi sağlayabilmektedir.

Kullanıcı panelinizde menüde tespit edilen Program yazan kısma girin, Ses Yakalama sekmesini seçin ve sonrada yan taraftaki tarih kısmına tıklayıp kaydın başlangıç süresini ayarlayıp Done yazan yere tıklayın ve başlangıç zamanı belirleyin. Sonra yandaki Süre yazan kısma kaç saniye kaydetmek istediginızi makalen (1000 den çok yazmamanız gerekır) 1000 saniye yani aşağı yukarı 15 dakika ya eş değerdir. Sonrada yandaki kaydet yazan yere tıklayın. Böylece komut telefona gidecek ve telefonda o saat geldiğinde kaydı yapıp panelinizde ki bu kısma kaydı gönderecektir.

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

2 Comments

 • esin
  Ağustos 12, 2016 at 25:28 PM

  ben lisans almak istiyorum ama alamıyorum ilgililere duyurulur

  Reply
  • admin
   Ağustos 12, 2016 at 22:47 PM

   Esin hanım müşteri hizmetlerimize ulaşırsanız satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   Reply

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.