SSS

Monitor Minor Konum Bilgisi Alma

Monitor Minor Konum Bilgisi Alma

KONUM VERİSİ ALMA

monitor-minor-konum-bulma

Monitor Minor yazılımının olmassa olmaz özelliklerinin başında yer alan koordinat alma ya da başka bir değişle aygıtın o anki ve gün ortamında ki bulunduğu başka lokasyonların verisini alma özelliği nasıl çalışır.

 

Konum özelliğinden faydalanmak amacıyla kurulum haricinde başka bir işleme genellikle lüzum yoktur ve kurulumun derhal ardından şayet kurulumu yaptığınız aygıt internete bağlanabiliyorsa bu halde koordinat bilgi kapasitesi derhal çevrimiçi kullanıcı panelinizdeki menüde tespit edilen KONUM (Location) yazan kısma harita şeklinde gösterilecektir.

Ayrıca Yine aygıtta internet bulunduğu anlarda menüdeki Canlı Panel evresinden Konum a tıkladığınızda canlı koordinat bilgi kapasitesi de alabilirsiniz.

 

Detay: Konum evresinde rastgele bir şekilde veri alamama ya da aynı koordinatun değişmemesi gibi rastgele bir sorun yaşıyorsanız ozaman alttaki ayarı yapmanız sahip olunan bozukluğun çözülmesini büyük ölçüde sağlayacaktır.

 

Cihazda Ayarlar- Konum bölümünü açık duruma getirin ve bu ayar kullandığınız android sürümüne göre küçük farklılıklar gösterebilir, kimi android versiyonlerında Ayarlar- Yer Servisleri – Konum şeklinde geçebileceği gibi kimilerinde küçük menü farklılıkları olabilmektedir.

Kısaca yapmanız gereken ayarlar kısımda Konumu açık duruma getirmektir.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.