SSS

Monitor Minor Cihaz Değişimi

MONİTOR MİNOR CİHAZ DEĞİŞİMİ

monitor-minor-cihaz-degisimi

Monitor Minor aygıt değişimi yapmanın en basit bulunduğu telefon takip yazılımdır, tek yapmanız gereken prosedür yeni aygıta da ilk aygıta yapmış bulunduğunuz yüklemenin benzerini gerçekleştirme ve ardından Online Kullanıcı Panelinizde tespit edilen Transfer kısmından  önceki ve yeni aygıtları seçip aralarında lisans aktarımı gerçekleştirmetır.

Bu prosedür amacıyla ilk olarak yeni aygıta da kurulum yapılmalıdır; bu kurulum ilk aygıta yaptığınız kurulumla nerdeyse aynıdır, tek değişik olan yanı kurulum esnasında size sorulduğunda ”i am already registered user” sekmesini seçmeniz gerekiyor ve ilk kurulumda kullandığınız e-posta ve şifrenin benzerini yazmanız gerekir.

Böylece yeni aygıtta çevrimiçi kullanıcı panelinizde görünecek ve otomatik olarak deneme vakit alıcaktır. Böylece esasen önceki aygıtta sahip olunan olan lisansınızı dilediğiniz vakit bu yeni aygıta panelinizden  tek tıklamayla aktarma edebileceksiniz.

Nasıl Yapılır: Öncelik ile kullanıcı panelinizde ki ust menüde görünen telefon modellerinden lisanslı olanına tıklanır, sonra panelin sol taraftaki menüsünde tespit edilen Transfer kısmına tıklanır, böylelikle açılan sayfada hem üstte hemde altta olmak üzere listeli telefon modelleriniz görünür.

 

  •     Üstteki listede lisansı olan telefon modelini seçin
  •     Alttaki listede ise lisansı aktarım etmek dilediğiniz o an lisanssız olan telefon modelini seçin
  •     Ve sayfanın altında tespit edilen Transfer yazan kısma tıklayın ve ekrana bir ikaz gelirse onay verin.

Böylelikle lisansınız yeni aygıta derhal aktarılmış olur ve lisans süreniz bu yeni aygıtta kullanıma devam edebilirsiniz.

Bu aktarma prosedürünü dilediğiniz vakit yapılabilir ve eski aygıta tekrardan lisansınızı aktarabilirsiniz, toplamda 10 kez bu aktarımı yapma hakkınız bulunmaktadır. Yani toplamda o kez aygıt değiştirebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

1 Comment

  • nurcan gurban
    Ekim 7, 2016 at 33:25 PM

    cihaz degişimi yapmak istiyorum ,ancak eski cıhaz yandı artık açılmıyor yeni cihaza transfer yapacam dolayısıyla nasıl transfer yapacam bilemiyorum eski telefon aktifleşmiyorki seçim yapıp yeni telefona aktarayım .acil çözün

    Reply

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.