BLOG

Monitor Minor Cep Telefonu İle Ortam Dinleme

Ev ya da iş yerinde şüphe duyulan bir kişi için teknolojiden yararlanılarak şüphe giderilmeye çalışılır. Bunu sağlamanın en kolay yollarından biri Monitor minor cep telefonu ile ortam dinleme sistemidir.   Bu sistem şüphelerinizden kurtulmanız için tasarlanan teknolojik donanımı güçlü anlık canlı takip cihazıdır. Yapılan telefon görüşmelerini otomatik olarak kaydeder, böylece panelden konuşmaları kolayca dinleme şansınız olur. Ayrıca gizli video çekimi özelliğine de sahiptir. Tüm bu sistemden yararlanmak için sistemi kurmanız ve panele giriş yapmanız yeterlidir. Monitor minor cep telefonu ile ortam dinleme ve mesaj takip sistemiyle şüphelendiğiniz kişinin kısa mesajlarını da takip etmenizi sağlamaktadır. Bu sistem canlı resim çekmenizi ve tüm çağrı geçmişini görmenizi sağlar. Gps yer tespiti sayesinde o kişinin yerini tespit de edebilirsiniz.

monitor-minor-dinleme

Sosyal medya ve diğer iletişim hesaplarında gerçekleştirilen bütün yazışmaları bu sitem sayesinde görebilirsiniz. Whatsapp, Facebook, Skype, viber, kik ve hike messenger, google hangout,  hike gibi alanlardaki yazışmaları kolayca görebilirsiniz. Monitor minor cep telefonu ile ortam dinleme programı size rehber listesini ele geçirme ve kayıtlı isimleri telefondan alma gibi hizmetler de yer vermektedir. Uzun süreli sınırsız cihaz değiştirme avantajını ve kapsamlı özellikleri bu takip siteminden temin edebilirsiniz.

monitorminor

Monitor minor cep telefonu ile ortam dinleme sistemi 3 adımda kullanıma hazır konuma gelecektir. Satın alınan sistem sitede de yer alan talimatlarla telefona yüklenir. Sistem kayıtları topladıktan sonra siz de panele giriş yaparak ses ve görüntü kaydı alabilir, dilediğiniz mesaj takibini yapabilirsiniz. Bu sistemi sadece sevgilisi olanlar değil çocuklarının madde kullanıp kullanmadığından, yaşlı anne babasının iyi olup olmadığından şüphelenenler, personelin verimli çalışıp çalışmadığını görmek isteyenler de kullanabilir. Örneğin iş yerinde çok fazla tembellik yapan ve diğerlerin hakkını yiyenleri bu yolla tespit edebilirsiniz. Ayrıca evde yalnız olan yaşlı bir yakınınızın güvende olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz. Yine çocuklarınızın mesajlarını görebilir ve kötü alışkanlık edinip edinmediğini kontrol edebilir, kullanıyorsa erken önlem alabilirsiniz. Ancak bu sistemin çok zorunlu durumlar haricinde kullanılmamasına da dikkat etmek gerektiğini söylemek gerekir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.