BLOG

Monitor Minor Casus Yazılım Sistemi Nedir?

 

Merak duygusu, olaylardan haberdar olma isteği ve karşı tarafı kontrol altında tutma arzusu, zamanla insanları bilgi alımı konusunda yeni arayışlara yönlendirmektedir. Bu gibi durumlar için ise gizlilik garantisi verebilecek ve müşteri memnuniyetini esas alacak yetkililere ve ürünlere ihtiyaç olmaktadır. Çocuklarının kimlerle görüştüğü, mesajlaştığı, sosyal paylaşım sitelerinde neler paylaştıkları, kimler tarafından takip edildikleri ve kimlerin takipçisi oldukları, rehberinde kimlerin kayıtlı olduğu ve bu kişilerle ne sıklıkla iletişime geçtiği, iletişim esnasında nelerin konuşulduğu, internet adreslerindeki arama yaptığı ifadeler, Monitor Minor Casus Yazılım Sistemi en çok ziyaret edilen sitelerin neler olduğu ve bunlara benzer birçok bilgi, ebeveynler tarafından kuşku ile merak edilen konulardır. Aileler hoşlanmadıkları ya da zararlı gördükleri kimseler ile çocuklarının arkadaşlık kurmasını istemeyebilirler. İşte böyle durumlar için, konulardan haberdar olmaları gerekebilmektedir. Çocuklarının telefonlarına erişim sağlayabilecekleri casus yazılımlar da bu gibi görevlerde kullanılmaktadır.

monitor-minor-ozellikleri

Monitor Minor Casus Yazılım Sistemi Nedir?

Monitor minor telefon yazılımları, hedef belirlenen telefonun o an nerede olduğu gibi özellikleri de kullanıcı telefona aktarabilmektedir. Üstelik barındırdığı bu özellikler, hedef telefon kapalı olduğu zamanlarda da geçerlilik göstermektedir. Casus yazılımlar yalnızca çocuklarınızdan değil diğer tüm çevrenizden de haberdar olabilmenizi sağlamaktadır. Bu yazılım sayesinde özellikle Alzheimer gibi rahatsızlığı olan yaşlılar için de yakınlarının kontrolü için önemli bir programdır. Onlarında nerede olduklarını kısa sürede öğrenebilirsiniz. Yapılan yazışmalar ve sesli görüşmeler ile de olaylara daha önceden müdahale edebilme gibi bir şansınız olacaktır.

Monitor Minor Casus Yazılım Sistemi Özellikleri ?

monitor-minor-casus-yazilim

Monitor minor telefon takip programı, hedef olarak belirtilen kişinin telefonuna 2 dakika içerisinde yüklenebilmekte. Fakat bunun için kullanıcı kişi telefonu ele geçirmiş olmalı çünkü uzaktan müdahale şu an mümkün değil. Bunların yanı sıra, kullanılan telefonlar android işletim sistemine de sahip olmalıdır. Yazılım şu an yalnızca android sistemlerde geçerlidir. Kullanıma başlamak isteyip, bu konuda çekimser olanlara ya da kullanım şeklini görmek isteyenlere ise 2 günlük tanıtım zamanı verilmektedir. Kullanıcı 2 gün ürünü ücretsiz kullanabilmekte ve memnun kaldığı taktirde satın almayı talep edebilmekte. 2 günlük deneme süresi kapsamında yapılan daha uzun vadeli paket satın alımında ise, paketler olduğundan daha ucuz bir meblağda satılmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.