BLOG

Monitor Minor Casus Yazılım Apk

Telefon üzerinden dinleme veya takip etme işlemi yapmak isteyenler bu konuda monitor Minor casus telefon yazılımlarını kullanarak daha profesyonel sonuçlar alabilirler. Kurulumu kısa sürede yapılan bu dosyanın telefonda fazla yer kaplamaması sayesinde arka planda çalışması ile veriler alınabilir. Monitor Minor apk dosyasını satın aldığınız pakete göre indirme işlemini yaparak bu şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Dosyanın tamamının indirilmesi kısa sürede tamamlandığı için telefonunu aldığınız kişilerin telefonlarına kurulumunu kısa süre içinde yapabilir ve bu şekilde yakalanmadan işlemlere başlayabilirsiniz. Kolay kullanımı ve Türkçe dil seçeneği sayesinde de arzu ettiğiniz gibi özellikleri açabilir ve istediğiniz de kapatarak kullanmayabilirsiniz.

monitor-minor-nasil-yuklenir

Monitor Minor Casus Yazılım Apk Özellikleri

Apk dosyasını indirme işlemini yaptıktan sonra dosya üzerinden yazılımı kurarak bu durumda telefon dinleme, ortam dinleme, yer bildirimi alma, SMS takibi veya facebook, twitter, skype gibi sosyal medya kontrolünün sağlanmasına yardımcı olunur. Program kesintisiz olarak çalıştığından bu alanda daha fazla işlem yapılarak şüphe duyulan konularda doğru bilgiler alınabilir. Monitor Minor apk dosyasından aldığınız pakete göre belirlenen süre için yararlanabilir ve bu sayede aylık olarak yapmak istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Casus yazılımlar arasında dünyada en sık tercih edilen yazılım olarak daha kaliteli ve başarılı sonuçlar alınmasına imkan sağlanıyor. Ortamın dinlenmesi için yapılacak olan program yükleme işleminin ardından kurulumu tamamlanarak veriler alınabilir. Görüşme yapılması halinde gelen bildirimlere göre canlı olarak dinleme işlemi yapılabilir.

monitor-minor-casus-apk

İşlem yapılacak olan telefona ulaşım sağlamanız gerektiğinden bu durumda çevrenizde olan kişilerin telefonlarına temas edebilecek durumdaysanız bu dosyayı indirerek yükleyebilirsiniz. Dosyanın yüklenmesi için buna ihtiyacınız olduğundan ulaşamadığınız kişilerin telefonlarını dinleme imkanı bulamazsınız. Monitor Minor casus yazılımı apk dosyasını indirecek olanlar satın alma işlemlerini yaparak bu durumda aldıkları pakete göre dosyanın yüklenmesi ile yüzlerce farklı özellik üzerinden kullanım olanağı bulabilirler. Deneme paketini indirmek isteyenler 2 gün için geçerli olan paketi sistemden destek hattı ile iletişime geçerek alabilir ve kullanarak daha detaylı bilgi alabilirler. Monitor Minor apk dosyası her telefon için uyumlu olduğundan sorun yaşanmaz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.