BLOG

Monitor Minor Casus Yazılım Activation Key

 

Casus telefon programı ile dinleme, takip etme gibi işlemleri yapmak isteyenler sorunsuz olarak sonuç alabilirler. Monitor Minor casus yazılımı kullanmak isteyenler ücretsiz deneme seçeneği ile 24 SAAT  boyunca ücretsiz programı kullanarak bu şekilde daha doğru seçimler yapabilirler. Programın telefonun arka planında çalışması sayesinde yapılacak olan işlemler sırasında karşı tarafın bu konuda herhangi bir şüphe duyması önlenerek bu sayede daha doğru bilgiler alınabilir. Telefon veya ortam dinleme, SMS takibi yapma, yer bildirimi alma, sosyal medya takibi gibi işlemler bu yazılım üzerinden kolayca yapılabilir. Bu sayede her türlü işlem konusunda yardım almak isteyenler bunu sistemden seçtikleri paketler ile kolayca yapabilirler.

Monitor Minor Casus Yazılım Activasyon Anahtarı

monitor-minor-activasyon-key

Monitor Minor activation key kodunu almak isteyenler destek hattından yardım alarak mail adreslerine gelen kodu sisteme girerek kullanmaya başlayabilirler. Casus yazılımları kullananlar istedikleri telefonları dinleyerek sevdiklerini yaptıkları konuşmalarda şüphe duyacakları bir şeyler olup olmadığını kolayca anlayabilirler. Özellikle aileler çocukları kontrol etmek ve okul dışında nerelere gittiklerini anlamak amacı ile casus yazılımlar üzerinden yer bilgisi alarak bu şekilde söylenenin dışında bir yerde olup olmadıkları konusunda bilgi alabilirler. Activation key almak isteyenlere mail üzerinden bilgi verilerek bu sayede 18 haneli bu kodun sisteme girilmesi ve kullanılmaya başlanmasına yardımcı olunur. Türkçe dil desteği sağladığından program özelliklerinden kolayca faydalanılabilir.

monitor-minor-aktivasyon-anahtari

Monitor Minor activation key seçtiğiniz paket için sizlere sunulur. Bu durumda 1, 3, 6 aylık veya 1 yıllık seçimlerinize göre farklı kodlar gönderilerek kullanmanız sağlanır. Aktivasyon anahtarı kısmına bu kodu doğru ve eksiksiz olarak girmeniz gerektiğinden kopyalayabilir ve bu sayede sorun yaşamadan sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile casus programı kullanmak isteyenler dünya çapında kullanımı yaygın olan bu program sayesinde istedikleri her türlü işlemi kolayca yaparak takip etme imkanı da bulabilirler. Ücretsiz deneme imkanı da sağladığından alacağınız deneme paketine kodu girerek sunduğu seçenekler üzerinden işlem yapabilir ve bu sayede arzu ettiğiniz gibi istediğiniz kişilerin telefonu dinleyebilir veya takibini yaparak nerelerde bulunduğunu kontrol edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.