BLOG

Monitor Minor Casus Telefon

 

Gelişen teknoloji sayesinde yapılmak istenilen işlemler elde bulunan teknoloji ile de rahatlıkla yapılabilir hale gelmiştir. Yapılan görüşmeleri merak edenler istedikleri telefon görüşmelerini dinlemek için monitor minor casus telefon kullanarak kaliteli sonuçlar elde etmektedir. Kullanılan telefonlara yüklenen spy yazılımı ile dinleme işlemi sorunsuz olarak yapılabilir. Programın yüklenmesinin ardından dinlenecek olan numaranın yapmış olduğu görüşmeler dinlenebilir. Kolay kullanımı sayesinde istenildiği her durumda farklı marka ve model telefonların üzerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Dinleme işleminin yanı sıra takip etme konusunda da telefonlar oldukça iyi sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede faklı bir cihaz kullanmak istemeyenler kendi telefonlarından aynı işlemleri kolayca yapmaktadır.

monitor-minor-casus-telefon-programi

Her akıllı telefon kullanıcısı monitor minor casus telefon uygulaması ile telefonunu bu şekilde kullanma imkanı bulabilir. Bu durumda sistemden yapılan indirme işlemlerinin ardından uygulama kullanılmaya başlanarak istenilen etki sayesinde dinleme işlemi net ses kalitesi ile uzun süre yapılabilir. Program dinleme işleminin yapıldığı telefon üzerinden görüşme yapılması durumunda dinleyiciye bildirim göndererek hangi saatte hangi numara ile görüşme yapıldığının bilgisini vermektedir. Bu sayede yapılan görüşmelerden şüphelenenler içerikler ve kimlerle görüşme yapıldığını bildirimler ile kolayca öğrenmektedir. Gün içinde yapılan bütün görüşmelerin bilgisi dinleyiciye bu şekilde aktarıldığından daha etkili sonuçlar elde edilmektedir. Basit kullanımı sayesinde isteyen herkes tarafından rahatlıkla kullanılacak olan bir program seçeneği olarak tercih edilir.

casus-telefon-monitor-minor

Gelişen teknoloji sayesinde artık kullanılan cihazlar üzerinden farklı işlemlerde kolayca yapılır. Casus telefon kullanmak isteyenler bu durumda Monitor Minor indirerek bu şekilde her durumda rahatlıkla kullanılabilir. Her marka ve model telefon için program kullanılabilir olduğundan aynı şekilde herkes tarafından tercih edilebilir. Kısa süre içinde yapılacak olan indirme işleminin ardından basit kurulumu ile program kullanılabilir hale getirilerek bu şekilde kullanılmaya başlanır. Yazılım sayesinde telefon numarasını girdiğiniz kişilerin yapmış olduğu konuşmaları dinleyebilir ve bu şekilde şüphelendiğiniz gibi bir durum olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Takip etmek istenilen telefonlarda program sayesinde alınan bilgiler sayesinde nerede olduğu öğrenilerek bilgi alınabilir. Alınan ses net olarak iletildiğinden bütün konuşmalar kolayca anlaşılabilir.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.