BLOG

Monitor Minor Casus Telefon Yazılımı Satın Alma

 

Telefon üzerinden dinleme işlemini gizli olarak yapmak isteyenler bu konuda profesyonel sonuçlar almak için Monitor Minor casus telefon yazılımı satın alabilirler. Ücretsiz deneme paketi ile 2 gün boyunca programı kullanarak bilgi alabilir ve ardından gerekli olan süre için satın alma işlemlerini sistemden yaparak programdan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Satın alma işlemleri için farklı sürelerde geçerli olan paketler arasından seçimler yapılarak bu şekilde daha uzun süre dinleme veya takip etme işlemi yazılım üzerinden yapılabilir. Türkçe kullanım olanağı sağladığından yapmak istediğiniz işlemleri kolayca okuyabilir ve bu sayede sorun yaşamadan özelliklere göre hareket ederek sonuç alabilirsiniz.

Monitor Minor casus cep telefonu yazılımını kullanmak isteyenler sistemden 7/24 canlı destek hattı ile bilgi alarak bu şekilde yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi alabilirler. Kurulumu kısa sürede tamamlandığından vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Profesyonel olarak dinleme işlemi yapılmasına imkan sağladığından net olarak yapılan bütün konuşmaları dinleyerek şüphe duyulduğu gibi bir durum olup olmadığı konusunda sevdiklerinizi huzursuz etmek zorunda kalmadan da bilgi alabilirsiniz. Sevdiklerinizin telefonunu takip etmek veya dinlemek istediğiniz de bu programı telefona yüklemeniz gerektiğinden elinizde olması gerekir. Kısa süren bu işlemin ardından telefonun arka planında çalışan yazılım ile istediğiniz gibi telefonu kontrol edebilir ve yapmak istediğiniz işlemleri karşı tarafın haberi olmadan da yapabilirsiniz. Monitor Minor Casus Telefon Yazılımı Satın Alma

Telefon üzerinden görüşme yapıldığı sırada hangi numara ile görüşme yapıldığı tarafınıza ileteceğinden merak ettiğiniz konuşmaları canlı olarak dinleyebilir ve bu şekilde daha fazla bilgi alabilirsiniz. Satın alma işlemleri konusunda sistemden istediğiniz gibi bilgi alarak bu sayede işlemleri sorunsuz olarak yaparak kullanmaya devam edebilirsiniz. Ortam dinleme işlemi yapmanıza da imkan sağladığından sesleri net olarak duymak için telefonu yöneterek sesini açabilir ve daha yüksek ses ile dinleme işlemini profesyonel olarak yapabilirsiniz. Monitor Minor casus yazılım satın almak isteyenler seçtikleri süreye göre farklı fiyat seçenekleri üzerinden işlem yaparak buna göre belirlenen miktarda ödeme yapabilirler. Özellikleri fazla olduğun her türlü işlem için seçim yapılabilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.