BLOG

Monitor Minor Casus Telefon Dinleme Fiyatları

Telefonda yapılan konuşmaları dinlemek isteyenler bunu gizli olarak yapabilirler. Bu konuda Monitor Minor casus telefon dinleme yazılımı ile istediğiniz her telefonu dinleyebilir ve yapılan bütün görüşmeleri takip edebilirsiniz. Sistemin sunduğu kolaylık sayesinde kıskançlı gibi sorunlar yaşayanlar sevdiklerinin aldatıp aldatmadığını veya şüphelendiği gibi durumlar olup olmadığını programı telefona yükleyerek öğrenebilirler. Yazılımın telefonun arka planın da çalışması ile sizlere sunacağı veriler sayesinde bilgi almanız sağlanır. Bu şekilde hangi numara ile hangi saatte görüşme yapıldığını görebilir ve istediklerinizi canlı olarak dinleme imkanı bulabilirsiniz. Yüksek ses kalitesi sayesinde dinleme işlemi sırasında sorun yaşamadan işlemleri kolayca yaparak bilgi alabilirsiniz.

Monitor Minor telefon dinleme yazılımı fiyatları aylık paketler halinde farklı olarak belirlenmektedir. Bu sayede ihtiyaca göre gerekli olan süre ile paket alınarak daha uygun fiyatlar ile kullanılabilir. Programın kullanımı hakkında bilgi almak isteyenler ilk olarak 2 günlük deneme paketini ücretsiz olarak indirebilir ve bu şekilde 2 gün boyunca kullanarak daha doğru kararlar verebilirler. Türkçe kullanım olanağı sağladığından herkes tarafından kullanımı mümkün olmaktadır. 2 dakika içinde yapılacak olan kurulumu ile yakalanmadan istediğiniz telefona kurulumunu yapabilir ve bu işlemin ardından istediğiniz gibi veriler almaya başlayabilirsiniz. Dinleme işleminin yanı sıra takip etme, SMS takibi veya telefonun kontrol edilmesi ile sosyal medya kullanım bilgisi de alınabilir.

Monitor Minor cep telefonu dinleme programı fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler sistemden canlı destek hattı ile istedikleri her durumda iletişime geçerek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde merak edilen soruların cevapları da bu şekilde 7/24 canlı destek hattından kolayca alınabilir. Kurulum işleminin aylık olarak belirlenen süre içinde yapılması ile paketin kullanım süresi boyunca kesintisiz olarak bilgi alınmaya devam edilir. Yapılan konuşmalar için alınan bildirimler sayesinde hangi numara ile konuşulduğu öğrenilerek istenilen görüşmeler canlı olarak dinlenebilir. Her cep telefonu ile kullanım olanağı sağladığından dünyada en sık tercih edilen profesyonel sonuçlar veren bu program ile sizlerde istediğiniz gibi sonuçlar alabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.