BLOG

Monitor Minor Casus Telefon Ayarlarını Yapmak

 

Casus telefon programı kullanmak isteyenler bu durumda Monitor Minor casus telefon yazılımı ile profesyonel olarak işlem yaparak daha kaliteli sonuçlar almaktadır. Kolay kurulumu ve kullanımı sayesinde isteyenler programı satın alarak bu şekilde dinleme, takip etme gibi işlemleri program üzerinden aldıkları sinyaller ve veriler ile kolayca yapabilirler. Yazılımın kurulumu 2 dakika içinde yapıldığından istenen telefona indirilerek bu şekilde kullanılmaya başlanabilir. Türkçe dil desteği sağladığından ayarlar kısmından istenen ayarlar kolayca yapılabilir. Kurulumu sırasında gerekli olan ayarlamaları yazılım kendisi yaptığından farklı bir işlem yapmak istemeyenler programı bu şekilde de kullanmaya başlayabilir ve istedikleri telefondan yapılan görüşmeleri dinleyebilirler. Yüksek ses kalitesi ile dinlemenizi sağladığından konuşulanların tamamını duyabilir ve şüphelendiğiniz gibi bir durum olup olmadığını anlayabilirsiniz.

monitor-minor-ayar

Ayarlar otomatik olarak kurulum sırasında yapıldığından gerekmediği sürece bu ayarları değiştirmenize gerek olmayacaktır. Bu şekilde programı kullanarak istediğiniz gibi işlemleri sorun yaşamadan kolayca yapabilirsiniz. Monitor Minor casus yazılı telefonda yapılan konuşmaları veya ortamdaki konuşulanları dinlemenize yardımcı olmaktadır. Bunun dışında SMS takibi, yer bildirimi alma veya telefon kontrolü ile sosyal medya takibi gibi pek çok farklı seçenek için işlem yapılmasına yardımcı olur. Aynı şekilde Facebook, whatsapp gibi programların da kontrol edilmesi istenirse ayarlar bölümünden seçilerek kullanıma açılabilir. Kullanılmak istenmeyen özellikler kapatılarak bu şekilde diğer özelliklere göre işlem yapılmasını sağlanabildiği gibi gerektiğinden kapatılan özellikler açılarak da kullanılabilir.

monitor-ayarlar

Sosyal medya kontrolünü sağlamak için aileler yazılımı buna göre ayarlayarak istedikleri bilgilere kolayca ulaşarak çocuklarını kontrol altına alabilirler. Kolay kullanımı ve Türkçe olarak ayarların yapılması ile daha verimli sonuçlar alınmasını sağlayan bu yazılımın kullanımı oldukça yaygın olduğundan isteyenler detaylı bilgi almak için ücretsiz paketini 2 gün için kullanarak bilgi alabilirler. Ayarlar konusunda canlı destek hattından 7/24 bilgi alınabileceği için sorular sorularak cevapları kolayca alınabilir. Kaliteli hizmetleri ile Monitor Minor casus yazılımı profesyonel olarak işlem yapmanıza imkan sağlıyor. Bu durum karşısından şüpheleri olanlar yazılımı kullanarak bu alanda istedikleri bilgileri kolayca alabilirler.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.