Genel

Monitor Minor Canlı Panel Kullanımı

CANLI PANEL ÖZELLİKLERİ

Monitor Minor kullanımı

monitor-minor-canli-panel

Monitor Minor yazılımının kullanıcı paneline girdiğinizde memnun ortalarında yer alan Canlı Panel yazan kısım bulunmaktadır. Bu arada şayet kullanıcı paneliniz İngilizceyse panelin sağ üst köşesinden Türkçe’ye çevirebilirsiniz.

 

Evet panelinizdeki sağ menuden Canlı Panel kısmına girdiğinizde derhal yukarıdaki gibi bir ekranla karşılaşıcaksınız , bu ekranda size yazılımın Canlı olarak kullanabileceğiniz özellikleri sunulmuştur.

 

Sırasıyla, Yukarıdaki 3 alternatif video izleme, canlı bölge sesi alma, canlı video+bölge sesi beraber alma özellikleri vardır, altında ise fotoğraf yakalama (ana kameradan), fotoğraf yakalama (ön kameradan), kamera açarak canlı izleme (ana kameradan), kamera açarak video izleme( ön kameradan), canlı bölge sesi dinleme özelliği, ve koordinat alma özellikleri sıralanmıştır.

 

Bu ekranda tespit edilen özellikleri kullanabilmek amacıyla üzerlerine tıklamanız yeterlidir, üzerlerine tıkladığınızda şayet yazılımın yüklü bulunduğu aygıtta internet bağlantısı mevcutsa bilgiler 5 – 10 saniye bölgeında ekranda görünecektir.

 

Anında fotoğraf ve video özellikleri ekrandan derhal izlenebilir, çünkü konum da aynı şekilde. Canlı Ses yazan yer ise bölge sesi almak amacıyladır ve tıkladığında ekranda küçük Player (oynatıcı) görünür ve 5 -10 sanıye bekleyıp play(oynat) tusuna tıkladıgınızda ise ses size ulaşır.

 

DETAY NOKTASI:

Canlı Panel özelliklerinden rastgele birisini kullanırken aygıtta kesinlikle internet bağlantısının olması gerekir, şayet özelliği kullandığınız anda aygıtta internet bağlantısı yoksa o vakit tabi ki canlı özellik çalışmayacak ve hata alacaksınızdır. Bu yüzden bu canlı özellikleri kullanırken telefonda internet bağlantısının olduğundan emin olun, bunu panelinizde ki telefon modelinin yazdıgı kısımda tespit edilen Nokta işaretinin renginden anlayabilirsiniz, şayet renk Yeşil ise bağlantı var demektir.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.