BLOG

Monitor Minor Android Casus Telefon Dinleme

 

Gelişen teknoloji ile kullanılan cihazlardan daha fazla alanda yararlanmak mümkündür. Pek çok farklı marka telefon olduğundan herkes için farklı özellikleri içeren seçenekler üzerinden seçim yapılabilir. Monitor Minor Android casus telefon dinleme işlemi için spy yazılımın telefona indirilmesi gerekir. Bu şekilde dinleme işlemi sorunsuz olarak yapılarak şüphelenilen durumlar hakkında bilgi alınabilir. Sevdiklerinden şüphelenenler onların kimlerle görüştüğü hakkında bilgi almak için sistemden uygulamayı telefonlarına indirerek kullanmaya başlayabilirler. Yazılım sayesinde dinlenen telefondan yapılan görüşmelerin saatleri ve hangi numara ile yapıldığı hakkında bildirim alınarak daha detaylı olarak bilgi sahibi olunabilir. Android telefonu olanlar bu durumda istediklerinde sistemden programı indirerek kolayca kullanmaya başlayabilirler.

monitor-minor-casus-telefon

Monitor Minor Android casus telefon dinleme sisteminden gün içinde istenildiği her an dinleme işlemi profesyonel olarak yapılabilir. Bu sayede karşı tarafın anlamasına imkan olmadan dinlemenin sorunsuz olarak yapılması sağlanır. Yüksek kaliteli olarak alınan ses sayesinde yapılan bütün görüşmeler net şekilde anlaşılabilir. marka ve modellere göre yazılımı indirdikten sonra kullanmaya başlayabilir ve bu sayede farklı bir cihaza ihtiyaç duyulmadan da dinleme işlemi sorunsuz olarak yapılabilir. Casus telefon özelliği ile istediğiniz numara ile yapılan görüşmeleri dinleyebildiğiniz gibi aynı şekilde telefonun bulunduğu adresler hakkında da bilgi alabilirsiniz. SMS takibi yapmak isteyenlere de yardımcı olan bir program seçeneği olarak sıklıkla tercih edilen bir seçenek olmaktadır.

monitor-minor-android-casus-telefon

Android telefon kullanıcıları istediklerinde farklı cihazlar ile fazlalık etmeden de kullanım imkanı bulunabilir. Android casus telefon dinleme işleminde geri bildirim sayesinde gün içinde yapılan bütün görüşmeler sorunsuz olarak dinlenebilir. Özel olarak geliştirilen Monitor Minor ile casus olarak kullanılmak istenen telefonlar ile işlem yapılarak daha uzun süre sorun yaşanmadan işlem yapılmaya devam edilir. Geliştirilen teknoloji sayesinde yapılması gereken bütün işlemler program üzerinden kolayca yapılarak daha fazla bilgi alınabilir. Kıskançlık veya güven sorunu olanlar için etkili olan bir program olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Basit kurulumu ve kolay kullanımı sayesinde isteyen herkes tarafından rahatlıkla kullanılarak istenilen bütün işlemler bu şekilde kolayca program üzerinden yapılabilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.