SSS

Monitor Minor Aktivasyon Kodu Girme

MONITOR MINOR  AKTİVASYON KODU NASIL GİRİLİR

monitor-minor-aktivasyon-kodu

Monitor Minor yazılımını denediyip ardından memnun kaldığınızda yazılımı satın alıp kullanımınıza satın aldığınız lisans zamanı zamanınca devam edebilirsiniz. Bunun amacıyla yapmanız lüzum prosedür lüzumtiğince kolaydır, yazılımı çevrimiçi olarak satın aldığınızda size yani e-mailinize  satın aldığınız lisans zamanını aktif edecek Aktivasyon Kodu gelicektir.

 

Örnek vercek olursak diyelim yazılımı deneme süreniz zamanınce kullandınız ve satın almaya karar verip satın aldınız. Böylece e-mailinize Aktivasyon Kodunuz geldi.

Şimdi ne yapcaksınız ?

 

1: Eğer Kullanı Süreniz Bittiyse:

Evet yapılması gereken işlem çok basittir. Kullanıcı panelinize giriş yapıcaksınız; eğer kullanım süreniz bittiyse sistem kullanıcı panelinize girişte size aktivasyon kodunuzu sorucaktır  ve sizde size sorulan bölüme aktivasyon kodunuzu girerseniz paneliniz ve lisansınız yine aktif olucaktır.

 

2: Eğer Kullanım Süreniz Devam Ediyorsa:

Eğer deneme süreniz ya da normal bir lisans süreniz şimdilik bitmediyse o zaman tekrar kullanıcı panelinize giriceksiniz ve panelinizin sol doğrultusunda yer alan menüdeki ABONE (subscription) yazan kısma tıklıyacaksınız, böylece aktivasyon kodunu gireceginiz alan görünecek  ve o bölgeye aktivasyon kodunuzu girebileceksiniz.

 

 

 

Önemli Not: Aktivasyon kodunuzu panelinizdeki kısma girdikten sonra hata mesajı alabılırsınız, bu sıstemsel bırseydır ve kodunuzun yanlıs oldugunu gostermez. Boyle bır hata alsanız dahi kodunuzu girdikten sonra kullanıcı panelinizden çıkış yapıp yeniden giriş yaptıgınızda yeni lisansınızın aktif oldugunu görüceksiniz.

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

2 Comments

 • funda
  Aralık 16, 2016 at 25:16 PM

  aktivasyon anahtari hala e mail ime gelmedi

  Reply
  • admin
   Ocak 29, 2017 at 42:20 PM

   Funda hanım aktivasyon kodunuz mail adresinize gönderilmiştir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

   Reply

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.