BLOG

Monitor Minor Aktivasyon Anahtarı

 satin-al

taksit

Casus yazılımını kullanmak isteyenler bu konuda Monitor Minor yazılımlarını tercih ederek profesyonel olarak sonuç alabilirler. Programın işlem yapılacak olan telefona indirilmesinin ardından dosyanın kurulumu yapılarak kullanılmaya başlanabilir. Ücretsiz deneme paketi seçeneği ile yazılımın sunduklarını incelemek isteyenler 24 saat boyunca ücretsiz kullanım imkanı bulabilirler. Kullanım için özellikler üzerinden seçim yapılması gerekir. Aktivasyon anahtarı 18 haneli bir kod olarak sizlere gönderilir. Bu durumda çocuklarınızın telefonunu takip etmek istediğiniz de bu kodu sisteme girmeniz veya kopyalamanız gerekir. Canlı destek hattından bu konuda bilgi alabilir ve bu sayede sorun yaşamadan istediğiniz gibi işlemleri kolayca yaparak merak ettiğiniz konularda bilgi almaya başlayabilirsiniz.

monitor-minor-lisans-kodu

Monitor Minor aktivasyon anahtarı almak istediğiniz de indirdiğiniz programda kullanmanız için gerekli olan kodu sistemden kolayca alabilir ve bu sayede sorun yaşamadan sonuç alabilirsiniz. Dünya çapında yaygın olarak kullanılan bu program ile profesyonel olarak dinleme, takip etme, SMS kontrolü, sosyal medya kontrolü, telefon içeriklerini kontrol etme gibi işlemler kolayca yapılabilir. Aktivasyon anahtarına ihtiyaç duyacağınız için bu konuda daha detaylı olarak bilgi almak için sistemden destek hattını kullanarak bilgi alabilirsiniz. Mail adresinize gönderilecek olan kodu kopyalayarak bu şekilde sisteme girebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Casus yazılım ile yapmak istediğiniz işlemler sırasında kurulumunu yaptığınız telefonun arka planında çalıştığından kişilerin bunu fark etmesine imkan olmayacaktır.

monitor-minor-lisans-anahtari

Monitor Minor yazılımı için ihtiyacınız olan her türlü konu hakkında bilgi almak için sistemi kullanarak sorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Bu sayede daha rahat işlem yaparak kullanmak istediğiniz alanlarda etkili şekilde şüphelerinizi ortadan kaldıracak sonuçlar alabilirsiniz. Aktivasyon kodunu alacak olanlar bu konuda nasıl işlem yapmaları gerektiği alanında bilgi alarak işlemlerini kolayca yapabilirler. Her telefon sistemine göre belirlenen kodların kullanımı ile çocukların telefonlarından alınan sinyaller ile nerede oldukları öğrenilebilir. Kod mail üzerinden gönderildiği için bu şekilde kısa sürede alınarak kullanılmaya başlanabilir.

Destek hattı ile iletişime geçmeniz durumunda kodunuz gönderilir ve kodun tamamını sisteme girerek istediğiniz işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.