BLOG

Casus Telefon Yazılımı Monitor Minor

 

Profesyonel sonuçlar almanız Monitor Minor casus telefon yazılımı ile istediğiniz telefonları dinleme imkanı bulabilirsiniz. Yazılım kullanım kolaylığı sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Türkçe dil seçeneği ile desteklendiğinden bu şekilde yapılacak olan işlemler hakkında daha fazla bilgi alınarak doğru sonuçlar alınabilir. Dinlenen telefondan görüşme yapılması durumunda gelen bildirimler ile canlı olarak yapılan konuşmaların dinlenmesi sağlanır. Aynı şekilde SMS takibi, yer bildirimi veya sosyal medya hesaplarının kontrol edilmesine de imkan sağladığından bu şekilde rahatlıkla bilgi alınabilir. Yazılımın size sunduğu özellikler sayesinde istediğiniz gibi işlem yapabilir ve kullanmak istediklerinizi kapatarak ihtiyacınız olanları kullanmaya devam edebilirsiniz.

monitor-minor-telefon-dinleme

Monitor Minor telefon dinleme yazılımını denemek isteyenler ücretsiz deneme seçeneğini kullanarak daha fazla bilgi alarak bu şekilde tercihlerini yapabilirler. Kıskançlık gibi sorunların yanı sıra özellikle çocukların telefonlarının dinlenmesi için ailelerin sıkça tercih ettiği bir seçenek olmaktadır. Yazılımın yalnızca dinleme işlemi yapılması için değil aynı zamanda SMS takibi, rehber bilgisi, yer bildirimi almak içinde uygun olması sayesinde çocuklarının güvenliğinden emin olmak isteyen ailelerin gün içinde nereye gittiklerini öğrenmelerini sağlıyor. Bütün bu işlemler yapılırken karşı tarafın anlama imkanı olmadığından da kaliteli sonuçlar alınabilir. Casus telefon için farklı bir cihaza ihtiyaç duymadan programı indirip kurmanız yeterli olacaktır. Bu sayede sorunsuz olarak hemen kullanmaya ve verileri almaya başlayabilirsiniz.

Pek çok farklı seçenek ile verdiği hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işlemler için program üzerinden seçim yapabilir ve bu şekilde istediğiniz sonuçlara daha hızlı ulaşabilirsiniz. Şüphe duyanların hayatlarını kolaylaştıran kullanışlı bir yazılım ile sizlere yardımcı olan Monitor Minor casus telefon programını istediğiniz telefon sisteminde kullanabilir ve uygun seçim ile istediğiniz de bilgi almaya başlayabilirsiniz. Uzun süredir kullanıma sunulan yazılımın kullanımından geri dönüşler oldukça iyi olduğundan profesyonel olarak dinleme ve diğer işlemleri yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bir seçenek olmaktadır. İndirme işlemini yaptıktan sonra programının size sunduğu seçenekler ile istediğiniz işlemleri hemen yapmaya başlayabilir ve sorun yaşamadan bilgi almayın uzun süre sürdürebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

2 Comments

 • nurcan gurban
  Eylül 30, 2016 at 10:48 PM

  çevrim içi gözüküyor ama her hangi bir bilği gelmiyor.hedef telefonu kontrol ettim her hangi bir ayar sorunu yok.kontrol panelinde ki ayarları bozmuş olabilirim nasıl fabrika ayarlarına döner. lisansı yenileyecem ama böyle olsa nasıl yenileyebilirim

  Reply
  • admin
   Eylül 30, 2016 at 31:42 PM

   Nurcan hanım telefonu fabrika ayarlarına çevirirseniz sıfırlanır ve tekrar kurabilirsiniz.

   Reply

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.