BLOG

Casus Telefon Programı Kolay Kurulum

 

Telefonunuzdan istediğiniz kişileri dinlemek, SMS takibi yapmak veya yer bilgisi almak için sizlere yardımcı olan Monitor Minor casus telefon programını kullanabilirsiniz. Program yıllardır bütün dünya da kullanımı yaygın olan ve ülkemizde de sıklıkla tercih edilen bir seçenektir. Kolay kullanımının yanı sıra Türkçe dil desteği sağlaması da kullanıcıların her türlü işlemi kolayca yapmasını sağlamaktadır. Kurulumu konusunda korkanlar bu konuda ne kadar yanıldıklarını programı indirdiklerinde anlayacaklardır. Kolay kurulumu sayesinde ve Türkçe içerikleri olması sayesinde istediğiniz her işlemi yaparak kısa sürede telefonunuza bu yazılımı kurabilir ve daha fazla zaman harcamadan kullanarak merak ettiğiniz bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Programı indirdikten sonra kurulumunu yaparak SMS takibi veya telefon dinleme işlemine hemen başlayabilirsiniz. Dinlenen telefondan yapılan görüşmeler için gelen bildirim sayesinde hangi saatlerde kimlerle görüşme yapıldığı kolayca öğrenilir. İstenilen görüşmeler canlı dinlenerek daha fazla bilgi alınabilir. Kurulumundan korkanlar bu konuda canlı destek hattından bilgi alarak merak ettikleri soruların cevaplarını bulabilir ve nasıl hareket etmeleri gerektiğini detaylı bir şekilde öğrenebilirler. Monitor Minor casus telefon yazılımını indirmek isteyenler sistemden ilk olarak ücretsiz paketi indirerek bu şekilde daha fazla bilgi alarak işlem yapabilirler. Yıllardır kullanılan yazılım sayesinde farklı bir cihaza ihtiyaç olmadan da dinleme işlemi sorunsuz olarak yapılabilir.

Telefon işletim sistemlerine göre tercih edebileceğiniz bu yazılımının kurulumu için yardım alabileceğiniz gibi Türkçe dil seçeneği olması sayesinde verilen komutlara göre işlem yaparak kısa sürede sizlerde sonuç alabilirsiniz. Farklı işlem yapma seçenekleri sunduğundan bu şekilde yapmak istediğiniz işlemi seçerek istediğiniz gibi yer bildirimi alabilir, SMS takibi için telefonu kontrol edebilir veya canlı olarak yapılan konuşmaları dinleyerek merak ettiğiniz ya da şüphelendiğiniz gibi bir durum olup olmadığını anlayabilirsiniz. Monitor Minor telefon dinleme programını kurmak isteyenler programı indirerek istedikleri telefondan işlem yapabilirler. Her kullanıcı için kolay işlem yapma imkanı sağladığından gerekli olması durumunda çocukların kontrol edilmesi, kıskançlık sorunlarının çözülmesi veya merak edilen konularda bilgi alınmasını casus telefon yazılımı tercih edilir.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.