BLOG

Android Telefonlar İçin Takip Sistemi

 

Kıskançlık sorunu kişileri fazlası ile zorladığından bu duruma çözüm arayanlar için takip ve dinleme sistemleri bulunmaktadır. Android telefon kullanıcılarını takip etmek isteyenler bu konuda Monitor Minor casus yazılımı ile istedikleri işlemleri kolayca yapma imkanı bulabilirler. Program telefon dinleme amacı veya diğer işlemleri yapmak amacı ile de kullanıldığından aynı program üzerinden farklı işlemler kolayca yapılabilir. Takip etme işlemi için programın kurulumunun yapılması gerekir. Kısa sürede yapılacak olan kurulum işleminin ardından Türkçe dil desteği sayesinde yazılım kullanılarak bu şekilde takip edilen telefonun nerede olduğu hakkında bilgi alınabilir. Özellikle çocukları için endişelenen aileler tarafından dünyada yaygın olarak kullanılan bir yazılım olarak tercih edilmektedir.

Monitor Minor Android casus yazılımı takip etme konusunda etkili olarak sonuç alınmasını sağlar. Ücretsiz deneme seçeneği sayesinde daha fazla bilgi almak isteyenler bu durumda 2 gün boyunca yazılımı kullanabilirler. Aylık paketleri ile istediğiniz süre içinde yazılımın size sağladığı kolaylıklardan yararlanarak istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Telefonların işletim sistemine göre seçimler yapılması ile sorun yaşanmadan kullanım imkanı bulunabilir. Gizli olarak arka planda çalıştığından fark edilmesi oldukça zordur. Bu sayede daha uzun süre aynı şekilde yer bilgisi almaya devam edilerek istenen kişilerin güvende olup olmadığı anlaşılır. Google harita üzerinden telefonun hangi adreste olduğu belirlenerek bu şekilde söylenildiği gibi doğru yerde olup olmadığına karar verilebilir.

Monitor Minor Android takip etme yazılımının sağladığı kolaylık sayesinde şüphelerinizde haklı olup olmadığınızı gün içinde alacağınız veriler sayesinde öğrenebilirsiniz. Kolay kurulumu ile kullanılmaya başlanmasının ardından telefon üzerinden aldığı sinyaller ile telefonun nerede olduğunuzu sizlere bildirir. Her telefona uygun olacak şekilde paket seçimi yapılarak paketin süresi boyunca kullanılabilir. Okula giden çocukların okul dışında güvende olduğundan emin olmak isteyenler bu yazılım ile istedikleri gibi her an takipte kalabilir ve sorun olması durumunda harita üzerinden çocuklarının bulunduğunu noktayı öğrenerek yanına gidebilirler. Programın kurulumunda sorun yaşayanlar destek hattından yardım alarak bu şekilde sorularının cevaplarını bularak buna göre hareket edebilirler.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.