BLOG

Android Casus Telefon Yazılımı Monitor Minor

 

Cep telefonu üzerinden yapılan konuşmaları dinlemek isteyenler bu durumda casus telefon yazılımı ile istedikleri gibi sonuç alabilirler. Android kullanıcıları kullandıkları telefonda sorun yaşamadan dinleme işlemini yapmak için Monitor Minor Android casus telefon yazılımını indirerek Türkçe dil seçeneği sayesinde kurulumunu yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirler. Kısa sürede tamamlanan kurulumu ile programı kullanmaya ve istediğiniz bilgileri almaya başlayabilirsiniz. Yazılımın sağladığı farklı özellikler bulunduğundan yapmak istediğiniz işlemlere göre seçimlerinizi yapabilir ve kullanmak istediğiniz özellikleri kapatabilirsiniz. Gerekli olması halinde yeniden açılarak kullanım imkanı sağladığından bu şekilde kendi isteklerinize göre daha fazla bilgi alabilir ve şüphelerinizin cevaplarını bulabilirsiniz.

android-casus-yazilimlar

SMS takibi, yer bildirimi, ortam dinleme, telefon konuşmalarını dinlemek, sosyal medya kontrolünü sağlamak gibi farklı amaçlar için kullanım imkanı sağladığından bu şekilde herkes tarafından tercih edilen bir yazılım seçeneğidir. Kullanım kolaylığı sağlaması sayesinde her yaştan kullanıcıların tercih edebileceği profesyonel sonuçlar alınmasını sağlayan bir programdır. Dünya çapında kullanımı yaygın olduğu gibi ülkemizde de kaliteli sonuçlar alınmasını sağlayarak rakiplerine oranla daha sık tercih edilir. Yapacağınız her türlü işlem sırasında karşı tarafın sizi fark etmemesi sayesinde uzun süreli olarak işlemlere devam etme imkanı bulabilirsiniz. Her telefon işletim sistemine uygun olacak şekilde sistemden program seçimi yapılarak daha verimli sonuçlar alınması için bu programın kurulumu yapılır.

Android casus telefon yazılımı ile şüphelendiği kişileri dinlemek isteyenler bu konuda Monitor Minor casus telefon yazılımını tercih ederek daha başarılı bir şekilde kullanma imkanı bulabilirler. Konuşmalar sırasında alınan bildirimlere göre kişinin kiminle hangi saatte görüşme yaptığı öğrenilerek bu şekilde canlı olarak dinlenebilir. Net ses alınması ile yapılan bütün konuşmalar hakkında bilgi alınarak şüphelenildiği gibi bir durum olup olmadığı anlaşılabilir. Kıskançlık sorunu olanlar bunu eşlerine veya sevgililerine sormak yerine programdan dinleme yaparak yapılan bütün konuşmaları dinleyebilir ve bu sayede sorun olup olmadığını anlayabilirler. Kullanımı hakkında bilgi veya yardım almak isteyenler canlı destek hattı ile istedikleri soruların cevaplarını sistemden kolayca öğrenerek buna göre hareket edebilirler.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave A Comment

KAMPANYALI FİYAT 139 TLSATIN AL
++

%50 VARAN İNDİRİMLER

Özel kampanyalarımızdan haberdar olmak ve lisans kodunuzu indirimli satın almak istiyorsanız lütfen mail listemize kayıt olunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir hata gerçekleşti.